Merkeziyetsiz Geleceğe hoşgeldiniz! 2009 yılında Bitcoin ile blok zincirine taşınmaya başlayan dünya, bugün kripto paralardan akıllı kontratlara, açık kaynak kodlu protokollerden merkeziyetsiz uygulamalara ve organizasyonlara uzanıyor. 

Biz de merkeziyetsiz bu geleceğe bizi götüren gelişmeleri, inovasyonları ve sektörden haberleri haftalık olarak sizin için yorumluyoruz. 

Hedeflerimizi ve içeriğimizi daha iyi anlamak için ilk bölümümüz Blok #0 – Genesis Bloğu Bölümümüze mutlaka kulak verin!

Ne Konuşuyoruz

Soft forklardan hard forklara, yeni dağıtık defter teknolojilerinden, blok zincirinin kurumsal kullanım alanlarına, NFT’lerden blok zincire yazılabilecek tüm kamu kayıtlarına, DeFi adıyla bildiğimiz merkeziyetsiz finans uygulamalarından, DAO olarak bilinen merkeziyetsiz organizasyonlara kadar her şeyi konuşuyoruz.

Ne Konuşmuyoruz

Bir sonraki Bitcoini bulmaya çalışmıyoruz, kesin 100x yapacak coin adı vermiyoruz, pump ve dump dümenlerine alet olmuyoruz. Hiçbir coin için fiyat tahmini yapmıyoruz. Kısacası finansal tahmin ve yatırım tavsiyesi niteliğinde olabilecek hiçbir şey konuşmuyoruz.

Merkeziyetsiz Geleceği Takibine Al